Zapraszamy na ferie w Teatrze. W dniach 16 - 26 stycznia zagramy trzy z naszych przedstawień dla dzieci.

Przygody Koziołka Matołka

16, 17, 26 stycznia, 10.00

W Pacanowie kozy kują...

Zapraszamy w niezwykłą podróż z Koziołkiem Matołkiem po najdalszych zakątkach świata. Tytułowy bohater – sympatyczny spryciarz, podejmuje daleką i niebezpieczną wędrówkę w poszukiwaniu Pacanowa, gdzie, jak wiadomo… kozy kują.

Koziołek – podróżnik przemierza świat w poszukiwaniu przygód, idzie przez pustynie, morza i wyspy, odwiedza Dziki Zachód, poznaje nowych przyjaciół i natyka się na liczne niebezpieczeństwa, z których zawsze wychodzi cało. Do tego jest bardzo łatwowierny i niezdarny.

Kopciuszek

18, 19, 23 stycznia, godz. 10.00
21 stycznia, godz. 16.00

Historia biednej dziewczynki, której los odmieniła dobra wróżka.

Dawno, dawno temu… a może i nie tak dawno, żył sobie Książę, który całe dnie spędzał grając na swoim smartfonie. Król nie wiedział, co zrobić. Dwoił się i troił, żeby go czymś zainteresować, zwłaszcza że chciał, aby Książę zajął jego miejsce. Wymyślił więc, że poszuka mu żony. Wydał bal, na który zaprosił wszystkie panny z całego królestwa. Zapomniał tylko o jednej biednej posługaczce, zwanej Kopciuszkiem.

Kot w butach

24, 25 stycznia, godz. 10.00

Historia o mądrym i sprytnym kocie, który sprawia, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odnosi sukces.

Stary młynarz przed śmiercią dzieli swój majątek między trzech synów. Najmłodszy dostaje tylko kota, do tego dziwnego, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach i surducie. Chłopiec i sympatyczny zwierzak szybko się zaprzyjaźniają, wyruszają w podróż pełną przygód. W drodze spotykają wiele barwnych postaci, które uczą młodego młynarczyka pracowitości i wiary we własne siły.

Ceny biletów: 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 19 zł (zbiorowy, szkolny)