9 marca, godz. 17.00 i 19.30

Marc Fayet

Ludzie inteligentni

Czyli kto kocha, ten błądzi…

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko wytłumaczy?”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

OBSADA:
Magdalena Boczarska/Renata Dancewicz
Izabela Kuna

Magdalena Stużyńska/Monika Dryl
Szymon Bobrowski/Mariusz Witkowski
Rafał Królikowski
Bartłomiej Topa/Olaf Lubaszenko

Autor: Marc Fayet, autor przekładu: Irma Helt, reżyser: Olaf Lubaszenko, scenografka: Justyna Woźniak, kostiumograf: Tomasz Jacyków, kompozytor: Szymon Wysocki, reżyser światła: Monika Sidor, reżyser obsady: Majka Skryśkiewicz-Łach, asystent reżysera: Julian Potrzebny, asystent scenografa: Jacek Bień, asystent kostiumografa: Tamara Baranowska, produkcja: Tito Productions Katarzyna Fukacz i Damian Słonina

Cena biletu: 105 zł

Bilety do kupienia w kasie Teatru lub telefonicznie w Biurze Obsługi Widza: 24 266 38 08

Dane konta, na które należy wpłacać pieniądze za bilety (po uprzedniej rezerwacji):

Agencja Teatralna  Przemysław Galant
Nr konta: 26 1050 1461 1000 0022 7809 2958

Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie dowodu wpłaty na adres:
biuro-widza@teatrplock.pl