Weekend z "Magikiem" - piątkowa promocja cenowa.

Data: 23 02 2018

Weekend z Magikiem 23 lutego (piątek), 24 lutego (sobota) - godz. 17.00 Bilety na piątkowe przedstawienie możecie nabyć w promocyjnej cenie - 10 zł! Więcej informacji o przestawieniu znajdą Państwo w tym miejscu. Zapraszamy! :) 

Zapraszamy na wystawę pocztówek miłosnych

Data: 10 02 2018

#LOVEPME, to nazwa wystawy pocztówek miłosnych, którą od soboty można oglądać na dolnym foyer Teatru. Jest to unikalny zbiór archiwalnych pocztówek miłosnych z kolekcji Mariana Sołobodowskiego. W skład ekspozycji wchodzi kilkadziesiąt kartek okolicznościowych – zarówno polskich, jak i zagranicznych, pochodzących z (...)

Zapraszamy na "Szopkę noworoczną" 2018

Data: 06 02 2018

3 marca o 19.00 zapraszamy na czwartą "Szopkę noworoczną", czyli dużo dobrej zabawy w szczytnym celu. Cegiełki w cenie 40 zł są dostępne w kasie Teatru. - Szopka będzie dotyczyć aktualnych tematów politycznych przedstawionych w krzywym zwierciadle. Mam nadzieję, że będzie (...)

Zmarł Grzegorz Stachurski, były aktor Teatru w Płocku

Data: 22 01 2018

Wczoraj po ciężkiej chorobie zmarł Grzegorz Stachurski. Aktor Teatru im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, Teatru im. Szaniawskiego w Płocku, Teatru Komedia w Warszawie. Od 1985 roku związany ze sceną ZASP-u w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym w Londynie. Grzegorz Stachurski 1.04.1950 Wałbrzych - 15.01. (...)

Ruszyły próby do "Prawdy" w reżyserii Jerzego Bończaka

Data: 11 01 2018

10 lutego zapraszamy na kolejną premierę. Tym razem na Scenie Kameralnej zaprezentujemy "Prawdę" Floriana Zellera – francuskiego powieściopisarza i dramaturga, okrzykniętego przez brytyjski dziennik „The Guardian” najbardziej ekscytującym nowym dramaturg

Ferie w Teatrze

Data: 10 01 2018

Zapraszamy na ferie w Teatrze. W dniach 16 - 26 stycznia zagramy trzy z naszych przedstawień dla dzieci. Przygody Koziołka Matołka 16, 17, 26 stycznia, 10.00 W Pacanowie kozy kują... Zapraszamy w niezwykłą podróż z Koziołkiem Matołkiem po najdalszych zakątkach świata. Tytułowy bohater (...)

Zagraliśmy z Orkiestrą podczas premiery "Szalonych nożyczek"

Data: 08 01 2018

2109,71 zł zebraliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas premiery "Szalonych nożyczek". Kwestujących było aż czworo: Marek Mokrowiecki, Litosława Koper, Anna Kicińska i najmłodsza kwestująca - Wiktoria Pawłowska. Tym samym WOŚP w Płocku ruszyła tydzień wcześniej. Dziękujemy za Państwa hojność.

WOŚP zagra podczas premiery "Szalonych nożyczek"

Data: 05 01 2018

6 grudnia, podczas premiery "Szalonych nożyczek", dyrektor Marek Mokrowiecki będzie kwestował na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, od lat, podczas pierwszej premiery nowego roku zbieramy pieniądze do puszek WOŚP i obdarowujemy naszych Widzów czerwonymi serduszkami. Liczymy na to, że w (...)

"Szalone nożyczki" okiem uczennic Plastyka

Data: 05 01 2018

Uczennice I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku otrzymały od nauczyciela – Macieja Jeziórskiego nietypowe zadanie – w ramach ćwiczeń projektów miały stworzyć kostiumy i scenografię do sztuki Szalone nożyczki. Prace uczennic ocenił Jacek M. Hohensee – autor scenografii do Szalonych (...)

Sztuka powinna być dobrze skrojona

Data: 04 01 2018

Z Jarosławem Jakubowskim, autorem Magika, po prapremierze rozmawiali Monika Mioduszewska-Olszewska i widzowie przedstawienia. Monika Mioduszewska-Olszewska: Jest pan poetą, prozaikiem, dramatopisarzem i dziennikarzem. Studiował pan budownictwo i politologię, dziś jest pan doradcą wojewody do spraw kultury. Jak ktoś taki się odnajduje (...)