Płockie Towarzystwo Przyjaciół Teatru ogłosiło nominacje do Srebrnej Maski – dorocznej nagrody przyznawanej z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Laureatów poznamy 7 kwietnia podczas uroczystej premiery „Dwóch teatrów” Jerzego Szaniawskiego w reżyserii Marka Mokrowieckiego. Gratulujemy wszystkim nominowanym. A oto oni:

Hanna Zientara-Mokrowiecka - nominowana za główną rolę w spektaklu Myszy Natalii Mooshaber Ladislava Fuksa w reżyserii Marka Mokrowieckiego.

 

 

 

 

 

 

Magdalena Tomaszewska - nominowana za główną rolę w spektaklu M. Zimińska Leny Szatkowskiej i Marty Kunavar w reżyserii Karola Suszki oraz mistrzowski epizod w przedstawieniu Gwiazdy rdzewieją na dnie Wisły Bohdana Urbankowskiego.

 

 

 

 

Sylwia Krawiec – nominowana za główną rolę w bajce Pchła Szachrajka wg Jana Brzechwy w reżyserii Cezarego Żołyńskiego oraz perfekcję amatorszczyzny w spektaklu Nic nie gra Lewisa, Sayera i Shieldsa w reżyserii Stefana Friedmanna.

 

 

 

 

 

Edward Bogdan – nominowany za aranżację piosenek w spektaklu M. Zimińska w reżyserii Karola Suszki.

 

 

 

 

 

Jacek Maria Hohensee – nominowany za scenografię do Nic nie gra oraz wieloletnią współpracę przy spektaklach w reżyserii Stefana Friedmanna.

 

 

 

Fotografie: Waldemar Lawendowski

GALERIA ZDJĘĆ