Po raz piaty wspólnie z Instytutem Teatralnym i blisko setką teatrów w całej Polsce będziemy świętować Dzień Teatru Publicznego. 18 maja zapraszamy do kasy po bilety za 350 groszy na spektakl Dwa teatry. Przedstawienie zobaczycie 24 maja o 19.00.

Tegoroczne 350 groszy odwołuje się do sukcesu ekonomicznego, jaki stale działający teatr publiczny przynosi miejscu, w którym istnieje. Trzeba przypominać, że 1 złotówka dotacji dla teatru wygenerowała w 2017 roku tzw. efekt ekonomiczny w wysokości 3,68 zł.

- Piąty Dzień Teatru Publicznego chcemy świętować pod znakiem SUKCESU. Przede wszystkim sukcesu wszystkich teatrów publicznych, które pracują pełną parą, na najwyższych obrotach, realizując swoją misję. Mamy w teatrach coraz więcej widzów w różnym wieku, nowe premiery, ożywioną klasykę i najświeższe propozycje młodych dramatopisarzy. To jest też sukces naszej akcji „Bilet do teatru za grosze”, bo realizujemy ją wspólnie po raz piąty i weźmie w niej udział blisko sto teatrów i tyle samo spektakli – mówią organizatorzy.

Regulamin akcji "Bilet za 350 groszy"
1. Bilety na spektakl można kupić osobiście w kasie teatru od 18 maja. Nie prowadzimy rezerwacji i przedsprzedaży biletów.
2. Jedna osoba może kupić tylko dwa bilety po 350 groszy.

Więcej o akcji

O Dwóch teatrach